LAZER GÖZ AMELİYATI OLDUM - Öncesi, Sonrası ve Tüm Yaşadıklarım

228 B görünümler25

  30. gün: Her şey yolunda şimdiye kadar 2 gün sağ gözüm 1 gün sol gözüm gün içinde puslu gibi gördü ve 3 günün akşamında da başım ciddi şekilde ağrıdı. Şuna bağlıyorum önceki geceler uykum bölünmüştü ve gözlerimi açtığımda gözlerim çok kuru gibiydi o şekilde birkaç kez gözümü kırpmam tabakaya zarar vermiş olabilir. Bunu fark ettikten sonra gece uyansam da gözümü hiç kırpmadan hemen göz damlası damlatıyorum ve 10 gündür hiçbir sorun yaşamadım. Göz kuruluğu da çekmiyorum. Büyük ekran bilgisayarıma bakarken bir kaç saat sonra gözlerim zorlanıyor ama laptopta hiçbir sorun yaşamıyorum. İki durumda da ekran ışığını kısmak iyi geliyor. Dışarıda ışığa karşı duyarlılığımda sorun yok. Güneş gözlüksüz çok aydınlık ortamlarda gözüm rahatsız olmuyor.
  Her şeyden önce lütfen karar vermek için iyi bir araştırma yapın ve daha önce ameliyat olmuş kişilerle görüşün. Ben oldum ve 9 günlük deneyimimden memnunum ancak bu bir süreç ve aylar sonra doğru yorumu yapabilirim. Lütfen video net bir karar vermeniz konusunda sizi ikna etmesin. Operasyonun dezavantajlarını araştırın, olası riskleri lütfen gözönünde bulundurun. Videoyu yayınladığımda %99 pozitif anlattığımı gördüm ve riskleri unutturabileceğimi fark ettim. Çok araştırın, bilgi edinin operasyon olanlarla görüşün ve ardından karar verin. Anlayışınız için teşekkürler.
  Göz çizdirme nedir? Göz lazer operasyonu nedir? Soruları sizi yiyip bitiriyorsa merak etmeyin ben oldum ve tüm süreci sizle paylaştım. Başlarda herkes gibi benim de göz. çizdirme operasyonu konusunda çekincelerim vardı. Lazer göz ameliyatı olmuş insanlara ulaşmaya çalıştım ve birkaç doktor arkadaşımdan bilgi aldım. Göz çizdirmenin ne demek olduğunu anladıkça korkularım azaldı açıkçası.
  Büyük ameliyatlar gibi bir hazırlık sürecine ya da sonrasında bir iyileşme sürecine ihtiyaç olmuyor. 10 dakika içinde hd kalitede görmeye başlıyorsunuz. Şunu da söylemek istiyorum araştırmalarınızı iyi yapın doktorunuzdan hastanenizden emin olun. Çok az da olsa memnun olmayan hastalar da var sanırım. Olası sorunların neden kaynaklandığını bilmiyorum ama benim ilk 9 günüm çok şükür güzel geçti.
  Göz çizdirmede ağrı oluyor mu? Lazer göz ameliyatında acı oluyor mu sanırım bana en çok gelen sorulardandı. Doktorunuz size gözlerinizin 0'a düşeceğini ve sorun yaşamayacağını söylüyorsa gireceğiniz ameliyatın 10 dakikalık çok basit bir operasyon olduğunu ve kesinlikle bir acı hissetmeyeceğinizi bilin. Göz ameliyatı olmaya karar verirken korku kararınızın önüne geçmesin çünkü göz çizdirmede korkulacak bir şey yok.
  Ben göz ameliyatımdan sonra 2. haftama giriyorum bu videoyu hazırlarken ve şimdiye kadar memnunum. Göz damlalarını aksatmadığınızda göz kuruluğu yaşamıyorsunuz. Gece yatmadan hemen önce mutlaka bir damla kullanın, gece yarısı olası kalkışlarınızda gözünüz kurumamış olsun.
  Lazer göz ameliyatı nedir, göz çizdirmek nedir, göz çizdirme maliyetleri, lazer göz ameliyatı maliyetlerinden de bahsettim size. Göz çizdirme maliyeti her şey yolunda gider ve memnun kalırsanız hayatınızda yapacağı değişikliğe göre kabul edilebilir bir ücret bence. Ücretler tamamen dolar üzerinden olduğu için bu kadar yüksek bu arada.
  Göz çizdirme doktor önerisi, göz çizdirme hastane önerisi gibi sorularınıza da döndüm videoda. Lazer göz ameliyatı doktor önerisi, lazer göz ameliyatı hastane önerisi konusunda doktorumun ismini vermek istemedim çünkü bu video çok izlenecek ve sanki bir doktor çok uzmanmış gibi gözükmesini istemedim. Ülkemizde sağlık sektörü çok gelişmiş ve kendini ispatlamış bir hastanede dünya standartlarında cihazlar var. Doktorunuzla tüm detayları konuştuktan sonra güvenmenizi öneriyorum.
  Sanırım göz çizdirme ameliyatı ve göz çizdirme fiyatları konularında kafanızdaki soru işaretleri kalkmıştır. Göz çizdirme yaşı diye bir şey var bu arada zaten muayenede gözünüzün yapısının lazer göz ameliyatına uygun olup olmadığı ortaya çıkıyor. Göz çizdirme şartlarını da öğrenmiş oluyorsunuz. Göz nasıl çizilir, göz çizdirme ameliyatı nasıl olur?
  Lazer göz ameliyatı, lazer göz çizdirme, lazer göz çizdirme fiyatları, lazer göz çizdirme ameliyatı fiyatları konularına da videonun sol kısmındaki konu başlıklarını takip ederek izleyebilirsiniz.
  instagram: HikmetAnilOztekin
  MİNİMALİZM SERİSİ: bit.ly/MinimalizmSerisi
  EĞİTİM SERİSİ: bit.ly/EğitimSerisi
  İmzalı Kitaplarım: bit.ly/İmzalıKitaplar
  Türkiye sipariş: bit.ly/EnUygunSet
  Avrupa sipariş: bit.ly/AvrupaSet
  Bu kanalda başarı, verimli çalışma, motivasyon gibi konulara değiniyorum. Aynı zamanda yaşam felsefimi insanlara aktarmaya çalışıyorum. Nedir o? Etrafından dolaşırsak az çoktur, minimalizm, sade yaşamak, azdaki çoğu görmek, anlamlı yaşamak, sorgulayarak ve severek yaşamak gibi kelimeleri kullanabilirim. Hayat zor gibi gözükse de sadedir...
  Hikmet Anıl Öztekin
  Ne için varsan, O'nun için yaşa.
  www.hikmetaniloztekin.com
  #gözçizdirme #lazergözameliyatı

  katma Aylar önce

  YORUMLAR

  1. Sternendeuter

   onun yerine vegan yasayin, no oil no fett. görün gözlük kendiliginden düser ve kalici cözüm olaraktan. you only needs vitamin c, kohlenhydrath and sun, every days.

  2. Şahika Alaca

   Size yapılan lazer çeşidinin adı nedir?

  3. Gozde Neris

   Pandemi döneminde oğlum 3 gözlüğümü kırdı. 4.25 ve astigmat var. İnceltilmiş camlar hiç de ucuz değil. Lens masrafı da var. Ben de düşünüyorum. Doktorlar ömür boyu garanti vermiyorlar. 31 yaşındayım. 20 sene gözlüksüz hayat yaşasam yeter. Çay doldururken bile gözlük buharlanıyor. Bunca zaman astigmatsız lens kullandım. Geçen hafta astigmatlı günlük lens aldım. Böyle bir rahatlık yok. 30 çift lens 540 TL. Her gün kullanmasam 3 ayda bu kutuları bitirsem yıllık lens masrafı 2000 TL. Sadece cam değişimi de 500 tl. Doktor masrafı da eklenirse aslında 3-4 yıllık masrafla operasyon ücreti aynı. Şu an ilaç kullanamadığım için operasyonu yaptıramıyorum. Annemin kuzenleri lazer operasyonu ilk çıktığı zaman yaptırdılar. 15 yıl falan oldu. Yaşları 55 üstü olmasına rağmen sıkıntıları yok hala. 15 senede teknoloji de çok gelişti. Lazer yaptıran hiç bir arkadaşımdan da henüz şikayet duymadım. Gözlüğe ihtiyacım olsa da Allah'a çok şükür görüyorum.

  4. Atakan Temel

   Ağrıları çok mu oluyor mu

  5. YUSUF FIRAT

   Bir lazer değil mi ya ne neden pahalı operasyon kısmı

  6. Himmet Dinç

   bende oldum bir ay kadar oldu çok memnunum kurtuldum

  7. ÖZLEM

   tam tamına 9 yıldır miyop 1 yıldır astigmat olan ben tşk hayatt💘💗

  8. Emirhan Çini

   no touch lazer mi yaptılar yoksa kornea yı kaldırdılar mı

  9. Mehmet ÇAKMAK

   Göz derecelerin kaçtı abi astigmat var mıydı?

  10. Bay Hiçkimse

   1. Yıl videosunda herşeyi bize daha net anlatmanızı ve 1 yıl içindeki deneyimlerinizin ne olduğunu öğrenmek istiyoruz, geçmis olsun tekrardan

  11. Halit BÜKÜ

   Ben bi kere bu konu ile alakalı göz doktoru ile görüştüm bana ben göz doktoru olmama rağmen neden yapmıyorum sence dedi yani iyi birşey olsa vücuda zararsız birşey olsa biz kendimize yaparız dedi ondan sonra soğudum

  12. mr. avcı

   Benim sağ gözüm 1.00 astigmat sol 0.25 lazer yaparlar mı

  13. Lovely Cuisine

   geçmiş olsun 😊😔

  14. Kardelen Can

   Allah’a şükürler olsun ki bende çizdirip çok memnun olanlardanım Allah’a hep şöyle dua ederim rabbim vermiş olduğun bu netlikten bir daha son nefesimi verinceye kadar ayrıma Allahım

  15. Ayur 12345

   Siźi iyi anlıyorum bende miyobum bende ýaptirmak istiyorum cesaret edemedim bir türlü kismet diyelim

  16. Doctor Ms Aktaş

   7:03 abicim düşüncesi bile gözlerimi sulandırdı.

  17. Mehmet Bnl

   Abi, gözlük çerçeveni çok beğendim çerçeve modelini verebilmen mümkün mü ??

  18. Emine Tarsus

   5 sene oldu ben olalı ama şöyle bişey duydum ateş ile dağlama ümmetime helal değil yasakladım diyor efendimiz bununu asıl nedeni efendimizin lazerin icadını bildiği ve. Onaylamadığı için bunu söylediğini duydum ve o zaman bilsem yapmazdım dedim

  19. Erkam KARA

   1. Sınıftan beri gözlük kullanıyorum 12. Sınıf oldum 5 civarı miyop ulan maske ile her şey daha da zorlaşmaya başladı sürekli buğu oluyor mesela denize havuza girdiğimde neredeyse hiç bir şey göremiyorum hele bir de bazen bir yerde uyuyup orada kalıp sabah gözlüğümü bulamazsam vay halime yarım saat arıyorum sonra burnumun ucunda olduğunu qnlıyorum. Ama neyse ki kör değilim buna da şükür...

  20. Ka Zim09

   3dk 15 bin tl Türkiye de bence cok ne yazikki zengine birsey olmuyor fakir gebersin hala ulke bu sekikde

  21. Mahir usta

   almanyada baktim şimdi gel git masraflar... hemen hemen ayni fiyata geliyor Almancilara bilgi olsun;)

  22. MsZygaena

   Geçmiş olsun kardeşim. Allah güzel bakmayı ve güzel görmeyi nasip etsin. Nerede yaptırdınız?

  23. ş yprk

   ilk lens kullandığımda bende şok olmuştum. Normal insanlar böyle mi görüyor demiştim.

  24. Gökhan Yelkenci

   4 gun once oldum şimdilik cok memnunum.herkese tavsiye ederim

   1. Gökhan Yelkenci

    @Osman Tekinkan bnde lesn yoktu.takmadilar.2 saate yakın batma sulanma oldu sonra hersey netti

   2. Osman Tekinkan

    Bende 3 gun oldu yarin lensi aldircam sol gozum saga gore daha puslu sendede oylemiydi

  25. Ha ha

   bana 2 yıl önce 12 bin dediler iyi fiyat söyledi

  26. DEFİNE KRALI

   HADİ DOKTOR GÖZÜNE MATKAP SOKUP CALISTIRSAYDI🤣

  27. Onur Resul TOK

   Sabah katlığımda gözlüğümü bulamayınca ailemden yardım istiyorum bu konforu merak ediyorum...

  28. Ayşe Yıldız

   Şu an göz ağrısından ders çalışamayan ben o mutluluğu çok iyi anlıyabiliyorum. Fakirliğin gözü kör olsun. Üniversiteyi bitirip kyk borcumu ödeme derdi yetmiyormuş gibi...

  29. BRK pkts

   Gözlük devri bitti bence artık bende yaptiracam

  30. Nesibe Ertugrul

   Ücret kısmını başta söylese gerisini izlemezdik 😂😂😂

  31. Murad Karamağara

   Arkadaşlar göz çizdirmek garanti bir operasyon değil, Dünya Göz Etiler hastanesi benim bir gözümü kör etti, operasyon sırasında fleps koptu, ne ilgilendiler ne de bir özür dilediler, ne de bir tazminat verdiler, para için herşeyi yapan bir hastane..

  32. Hope

   Keske param olsa da ben de yaptirsam 😔😔😔

  33. Meraklı 1 Adam

   Biz camı degistirmeye para bulamıyoruz 7-8 bin nerden bulalım

  34. AHMETCAN CİVAN

   Bu operasyon için yaş sınırı var mı ?

  35. ayşenurr asdf

   *diş hekimi

  36. osman tüysüz

   keratakonusta çizdirme oluyor mu ??

  37. Ceren's vlog

   eger lazer gözlük vb.takmıycaksaniz tavsiyeler benim gozluk takmamamın tek nedeni bu 1.gözlerinizi 3 saate 20 dakika şeklinde dinlendirin 2.fazla telefon tablet kullanmayın biseyler yapin balkona cikin resim yapin spor yapın icat yapın haýati kesfedin

  38. Sen Konuşma Soner

   yarın muaynem var inşallah her şey istediğim gibi olur 2020 bana son bi güzellik yap :/

  39. Özgür Süleyman Kortak

   Hocam hayırlı olsun. Ben tıp doktoruyum ve kovit nöbetlerinde gözlük siperlik ve ekran gibi 3 farklı cam olunca ekranı doğal olarak net görmemeye başladım. Operasyonun ismini belirtirmisiniz bende yakın zamanda zaman bulabilirsem olmayı düşünüyorum.

  40. KERDEŞ NABIYON

   Abi sana bir sorum olacak her siteye yazdım cevap vermediler baktım baktım ama cevap vermediler. Ben şuan lise 2 ye geçtim lise 1 in başlarında hoca beni en arkaya oturtmuştu boyum uzun diye sonra farkettim ki yazıları göremiyorum doktora randevu aldım ve doktora gittim sol göz 1.75 sağ 1.00 miyop çıktı ve doktor bana gözlüğü okulda takmamı söyledi.Ben de öyle yaptım okulda taktım.Korona başladığından beri takmıyorum bir ara taktım 3 gün falan ama doktor bana okuldayken takmamı söyledi.Gözlük takmayıca göz numaramın ilerlediğini hissediyorum şuan.Sağ gözüm olmasa da sol fözüm uzağı çok fazla bulanık görüyor.Doktora da gidemiyorum korona dan.Sence gözlük takmalımıyım takmamalımıyım?

  41. KERDEŞ NABIYON

   Geçmiş olsun.

  42. Mushfiq Mammadli

   amelyat sonrasi telefonla oynadinmi film falan seyrettinmi karanlik odada falan saatlerce ?

  43. ZAFER Gökçe

   Hocam ameliyat olabilirmiyim doktorlar olmaz diyor ama

  44. ZAFER Gökçe

   Benim göz ameliyatım olmuyomuş genetik ve miyop ve astikmat var. Göz numaram 3.5 4.0 7. Sınıfım ve 3.5 4.0 göz numaram

  45. ZAFER Gökçe

   Benim göz ameliyatım olmuyomuş genetik ve miyop ve astikmat var. Göz numaram 3.5 4.0

  46. Ammar Sever

   Abi ameliyat olduysan neden hala gözlğk takıyosun

  47. Tunay Aydas

   abi gözlük takmak takmamak mesele değil de ben ne kadar acizim ki görmek için bile bir şeye muhtacım hiç gerek yok inşallah bir gün ben de çizdiririm

  48. Tunay Aydas

   200 400 TL diyince sandım ki ameliyat da buna dahil 7bin lirayı duyunca hayatım geri karardı amk

  49. sermet uns

   Ben kontak lens kullanıyorum. O kadar memnunum ki ameliyat olursam görüntü kalitem olumsuz değişir diye endişe ediyorum

  50. Tugba Manav

   Duş alırken gözlüğümu çıkarmayı unutuyordum.Gozlugum islandiktan sonra jeton düşüyordu .

  51. Ceyda Özdemir

   İzlerken ben bile mutlu oldum bu mutluluğu sadece gözlük kullananlar anlar

  52. Hürü Demirlek

   Allah Celle Celalühü senden razı olsun oğlum Allah'ı anıyorsun onun için seviyorum Allahu çok an elhamdülillahi rabbil alemin

  53. Sadece Şanıser Dinleyen

   Ben de bu ameliyatı olmak istiyorum

  54. ŞİYAR ÜNLÜ

   göz numaramı bilmiyorum kimlikte yaşım küçük olduğu için e devlette bakamıyorum bir yol var mı

  55. yusuf sayan

   6 yıldır gozlukle yaşıyorum Gözlüksüz şapka takmayı PC kulaklığı takmayı Sahada futbol oynamayı Sinemaya gitmeyi (3d ise çift gözlük besali var) Çok istyorum gerçektende aşk acısı filan diyenler bunları yaşamamıştır yani

  56. Elif Nur Özdemir

   Bismillahirrahmanirrahim benim numaran küçük tam 1 bikmistim sürekli gözlükten Allah'ıma şükür yorumları okuyunca gözlerimi öpmeye çalıştım 6numara ne arkadaşlar Allah kurtarsın...

  57. Zeynep Yer

   Bu ülkede ünüversitw sınavına hazırlanmış ve ardından ünüversite öğrencisi olup hem okuyup hem çalışma hangi insan gözünü bozup bu ameliyatı hayal etmedi ki

  58. SINAVLAR

   Hocam şu an gözlerinizle ilgili ne hissediyorsunuz? Eskisine oranla gözün kuruma, batma, yağışlı veya tozlu havalarda hassaslaştığı söyleniyor. Bilgilendirebilir misiniz?

  59. Caner Ayık

   Benim gözlüğe ihtiyacım var hikmet abi ban gözlüğünü hediye edebilirmisin? Geçmiş olsun 😊

  60. cm mc

   geçmiş olsun

  61. NUR

   astigmat ve miyop olanlar için, iki adımdan fazlası yok

  62. Hatice Sen

   Hikmet bey bende çizdirmek istiyorum ama inanın doktor ve hastane konusunda hiçbir bilgim yok rica ediyorum nerde yaptırdınız. Bilgi verseniz 😌

  63. fatih duran

   ABİ BENDE 1.75 MİYOPUM

  64. ilhami kaya

   Keşke doktoru bildirseydin yaa

  65. Zeynep Demirak

   Ameliyattan sonra başımız darbe alırsa tamamen kör oluyormuşuz bu doğru mu? Lütfen bu soruya cevap verir misiniz ileride ben de bu ameliyatı olmak istiyorum ama biri bana böyle deyince biraz korktum

  66. Atakan KARA

   E tamam da neden hala gözlük takıyor ki?

  67. Ömer Tark Hızlıdere

   ben yaptıralı 1 yıl oldu o zaman dolat 5.50 filandı . totalde 3500 a yaptırmıştık. dolara bağlı fıyatlar 7 bin olması çok normal . Ağrı olayı tamamen yok demek yanlış olur . Az da olsa var arkadaşlar . mesela gözünüze aparat yerleştiriyorlar göz kapanmasın diye lakin siz otomatik olarak göze mudahele olduğu için gözlerinizi kapatmaya çalışıyorsunuz . Bu yüzden de o aparat az da olsa açı veriyor . yani dayanılamayacak bir acı değil zaten ..

  68. YASIN CAN

   Benim gözler 10 derece yazılım mühendisliği gibi bir hayalimde var hayırlısı olsun .

  69. Sümeyye Savun

   Ben de 4.5 miyopum ve operasyon gününü anlattıkça duygulandım ve ağlayasım geldi abi :) Gerçekten gözünün önünde bir cam olmadan ya da lens olamadan çevreyi net olarak görmek hayal gibi bir şey, kendimi düşündüm ve bunu gözlük kullanmayanlar anlayamaz :) Çok çok teşekkürler video için, mesafeli ve kaygılı olduğum bir konuya açıklık getirmişsin abi :) Çok geçmiş olsun ve şifa olsun :)

  70. Ali Sert

   Ben sizi yeni buldum gecmis olsun

  71. TEDS GUY

   Geçmiş olsun

  72. MERT YKS 21

   Her şey 7kyı duyana kadar güzeldi aslında

  73. Habibe Yüksel

   Operasyon sonrası eve gelip loş ortamda vakit geçirirken ne yaptın abi? Benim yaşadığım yerde sıkça elektrik kesiliyor. Bu vakitlerde intermet erişimimiz olmuyor. Telefon vs. boşa düşüyor. Bazı oyunlar, el uğraşları da yetersiz ışıkta mümkün olmuyor. Bizim yöntemimiz gönüllü aile üyesini gaz lambası yanına kondurup eline bir kitap vererek hayal dünyalarına dalmak oluyor.

  74. melek çiçek

   Bende miyop um ve o ameliyat ı olmak istiyorum benim gibi olanlar çok iyi bilir şükredin arkadaşlar 🙏

  75. fatma krdmn

   Göz derecesi yüksek olanlar için smile lazer varmış sizin lazerinizin adı nedir

  76. Rabia çelik

   Çok pahalı

  77. emre kaya

   Pomem için mecbur yaptırıcam hem kendim için hem pomem için

  78. Gulu Cabbarli

   Ben 8 numara gözlük takıyorum, şimdi her kes gözlük numarasına şükr etsin😂

  79. Timur Çekiç

   :,) 1 hafta sonra benim gözlerim bozuldu.

  80. İlker SALİM

   Göz ameliyatiniz hangi teknikle yapildi ?

  81. Merve Korkmaz

   Tekrardan geçmiş olsun

  82. Annem Benim

   Abi senin günül gözün gürüyor en büyük nimet😊

  83. Beyza Gokmen

   Geçmiş olsun

  84. Dr. Muhammed Ali Erbir

   ben 13 yaşındayım 8 numara miyopum

  85. Meryem Cengiz

   Hikmet abi inanirmisin bilmiyom bu videonu izledim ama simdi farkettim gozluk kullandigini ben seni oldu belki beş aydan daha fazla izyom ama simdi farkettim :(

  86. Annem Benim

   Şifa bulmayı bekleyenlerin başına inşallah☺

  87. Annem Benim

   Geçmiş olsun anıl abi

  88. bnazkayn

   11 yıldır gözlük takan birisiyim. İnşallah olurum bir gün.

  89. opti hümanist

   Bu ülke ekonomisinde bi göz lazeri gerçekten çok pahalı. Bende çok zamandır olmayı düşünüyorum. Yaşadığım yerde 5bin lira. Miyopik astigmatim lens takıyorum. Ne gözlük ne lens istemiyorum bıktım gerçekten. Paramz olsun hemen yaptiracagm😃❤️ sizede hayırlı olsun hikmet hocam

  90. C Adam

   Astigmat için faydası var mı?

  91. Eren Kızılaslan

   Benim numaralar 4 dereceye yükselmiş + astigmat var bu sene daha bulanık görüyorum aga şimdi göz çizdirsek ilerde problem yaşamaktan tırsıyorum . En azından güvenilir doktor bulsak Belki yaptırırım. Öneriniz var mı Gözlerini Çizdirip Sorun yaşamayan.

  92. cemile

   göz numaram 5 ve 17 yaşındayım 18 yaşında lazer yaptirsam mi sizce?

  93. Ömer Çetin

   Abi mesela denize girebilirmisiniz tuzlu suda yakmazmı bi acısı olmazmı

  94. Gulgun Gunal

   Gozlerinde cok daha agir hastalığı olanlar ve kendim icin sizlerden dua bekliyorum.

  95. KUTAY ERDOĞAN

   Deniz Harp Okuluna girebilmem için gözleri mi çizdirmem gerek yara izi bırakıyor mu

  96. Asiye Sarıçam

   Keşke 2 numara olsaydım 😕 bir taraf beş diğer taraf 5 buçuk hem astigmat hem miyopum 😭 Artık bende gözlükten kurtulmak istiyorum inşallah 🙏.

  97. Nisan N

   Bu sabah operasyonu geçirdim. Odadan çıktıktan sonraki ilk 3 saat kabus gibiydi. Çok batma ve acı oldu birisi 5 saniyede bir gözüme çubuk saplıyor gibiydi. Sürekli yaşlar akıyor dolayısıyla burun akıyor tıkanıyor. Gözünüzü acsaniz bir acı kapatsaniz başka acı. 3 saatten sonra yavas yavas azaldı. Şu anda ilk günün akşamı ve azalarak kirpik batması gibi bir rahatsızlığa dönüştü. Zaman geçtikte netlik artıyor. Herkese olan etkisi değişebilmekle beraber o ilk 3 saate hazırlıklı olarak gidin derim bu operasyonu düşünenlere.

  98. caner gultekın

   Anlatırken bile mutlu oldum umarım birgün bende olurum maddi durum olduğunda🤍

  99. Architect

   DOKTORUN ISMI NEDIR?

  100. S A

   Doktorun verdiği siyah güneş gözlüğü gibi gözlüğü ne kadar süre takmanız gerekiyormuş?